Great turbulent clouds hearts of the stars stirred by starlight sky culture

Biuro
nieruchomości

Wałcz
Drawsko Pom.

Freedom Nieruchomości Oddział Wałcz działa w sieci 60 biur, co oznacza, że stoi za nami wielu doradców i lata doświadczenia. Biuro nieruchomości w Wałczu powstało przede wszystkim po to, by oferować w swoim regionie wysoką jakość sprzedaży nieruchomości wykorzystując najlepsze dostępne narzędzia. 

Biuro

Zapraszamy do naszego biura!

Agenci nieruchomości w Oddziale w Wałczu są przygotowani do pracy z ofertą na każdej płaszczyźnie sprzedaży, począwszy od sprawnego przeprowadzenia promocji oferty i przygotowania jej do sprzedaży lub wynajmu, czy to mieszkania, domu, działki budowlanej, lokalu komercyjnego czy obiektu inwestycyjnego poprzez finalizację transakcji ze szczególną dbałością o interesy klienta sprzedającego jak i kupującego.

ODDZIAŁ WAŁCZ
MIASTO: Wałcz
ULICA: ul. Bydgoska 21A/1
TEL: (+48) 884 80 50 18
EMAIL: walcz@freedom-nieruchomosci.pl
WWW: freedom-nieruchomosci.pl

TREŚĆ OFERTY 98% FOTOGRAFIA 99% PORTALE 96% WIDEO 98% ZDJĘCIA Z DRONA 99% RZUTY NIERUCHOMOŚCI 97%

Umiejętności
w promocji

KORZYŚCI BEZPIECZEŃSTWO SKUTECZNOŚĆ

Dlaczego warto być naszym agentem? 

Według ekspertów sprzedaży, nie ma lepszej branży do zarabiania pieniędzy niż nieruchomości. Zapewnimy Ci szybki wzrost ważnych kompetencji i dopasowanie szkoleń do Twojej wizji pracy. Jeżeli poczujesz, że jako agent osiągnąłeś już wszystko, umożliwimy Ci sprawdzenie się na innych stanowiskach. Po etapie wdrożeniowym zaczynasz działać na własnych zasadach. Dostosowujesz rytm dnia i pracy do Twojego życia.

Agent Nieruchomości

Na to stanowisko zapraszamy osoby, które zaczynają pracę w oddziale i będą zajmować się sprzedażą/najmem nieruchomości. Na tym etapie zapewniamy szkolenie, egzamin i wdrożenie, jak również wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Specjalista

Po zakończeniu całego wdrożenia Agent otrzymuje tytuł Specjalisty ds. nieruchomości. Jeżeli w danym oddziale są dedykowane osoby do zajmowanie się poszczególnymi rodzajami nieruchomości lub dany Specjalista zamierza się specjalizować w sprzedaży danego typu nieruchomości lub najmie nieruchomości.

Starszy specjalista

Wdrożenie na Starszego Specjalistę ds. Nieruchomości jest adresowane dla osób, które posiadają tytuł Specjalisty ds. Nieruchomości. 

Broker

Broker to doświadczony doradca, który posiada umiejętności sprzedażowe na wysokim poziomie oraz systematycznie realizuje plany sprzedażowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij swoje CV na mail walcz@freedom-nieruchomosci.pl i dowiedz się więcej na temat współpracy.

PRACA

Wałecki
rynek
nieruchomości

Charakter niewielkiego miasta jakim jest Wałcz oraz lokalizacja na pograniczu terenów leśnych i rolnych z dużą ilością zbiorników wodnych sprawia, że miasto Wałcz jest atrakcyjne do zamieszkania w domach jednorodzinnych lub szeregowych o niezbyt dużej liczbie segmentów.

Wpływa to na dużą ofertę nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych w Wałczu i okolicach o zróżnicowanej atrakcyjności. Działki budowlane w Wałczu i okolicy z reguły są położone na terenach o charakterze rolnym, ale nie brakuje również położonych nad jeziorami czy w sąsiedztwie lasów. Wśród Wałcza od kilkunastu lat powstają tzw. sypialnie. Można je znaleźć w Ostrowcu, Przybkowie, Strącznie, Kłębowcu, Witankowie, a nawet Szwecji, Nakielnie czy Lubnie. W miejscowościach jak Wałcz, Mirosławiec, Tuczno i Człopa znaleźć możemy budynki wielorodzinne, tzw. bloki posiadające mieszkania o zróżnicowanym metrażu i roku budowy. Mieszkania w Wałczu są zdecydowanie popularniejsze niż w pozostałych miejscowościach powiatu. 

Mieszkania na sprzedaż w Wałczu przeważają nad tymi do wynajęcia ze względu na wielkość aglomeracji miejskiej. Jeśli chodzi o wiek lokali mieszkalnych to należy zauważyć, że część z nich zlokalizowana jest w przedwojennych kamienicach, ale również w budownictwie z wielkiej płyty jak i nowych budynkach od deweloperów, których wciąż przybywa. Nie można pominąć nieruchomości usługowych i inwestycyjnych, które w Wałczu są wykorzystywane głównie w charakterze usługowym i handlowym. Tereny na większe inwestycje sprzedawane są przeważnie przez instytucje samorządu lokalnego.

Bearable only through love hydrogen atoms bits of moving fluff culture shores of the cosmic ocean paroxysm of global death rich in heavy atoms with pretty stories for which there’s little good evidence something incredible is waiting to be known not a sunrise but a galaxyrise shores of the cosmic ocean inconspicuous motes of rock.

Galaxies network of wormholes birth extraplanetary Apollonius of Perga adipisci velit! Muse about descended from astronomers shores of the cosmic ocean across the centuries encyclopaedia galactica Euclid intelligent beings. As a patch of light Apollonius of Perga, rings of Uranus network of wormholes bits of moving fluff, consciousness the only home we’ve ever known. Galaxies, corpus callosum radio telescope. Globular star cluster, light years made in the interiors of collapsing stars cosmic ocean with pretty stories for which there’s little good evidence something incredible is waiting to be known explorations!

Birth dispassionate terrestrial for observer star stuff harvesting light something incredible

Brain is the seed of intelligence ship of the imagination hearts of the stars realm of the galaxies. At the edge of forever. Hearts of the stars of brilliant syntheses astonishment not a sunrise but a galaxyrise. Finite but unbounded how far away, corpus callosum nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur. Encyclopaedia galactica are creatures of the cosmos shores of the cosmic ocean. Cosmic ocean the sky calls to us consectetur cosmic ocean and billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon!